תפריט נגיש

חדשות ועידכונים

בית המרקחת קהילתי - חלק מהמעטפת

בית המרקחת קהילתי - חלק מהמעטפת

`משה` לא משופע באמצעים, אבל הוא היה זקוק בדחיפות לאנטיביוטיקה אותה רשם לו הרופא. מה הוא אשם שבבית המרקחת שבקופת החולים, נאמר לו שיש מחסור בתרופה המבוקשת? `משה` נאלץ לעצור מונית ולצאת לסיבוב בין בתי המרקחת בירושלים. המונה מתקתק, התורים משתרכים, אבל בכל בתי המרקחת אין את התרופה. מה לעשות, יש מחסור, אין תרופה גנרית שתתאים לצורך. והכסף, והכאבים, והזמן היקר...

מכתבים למערכת

מכתבים למערכת

שאלה בחשש – וכמה זה יעלה לי?????? הסברתי לה שוב פעם הכל חינם עבורך. אמרה שתגיע ביום ראשון אבל בינתיים בריאות שוה לכל עשתה לה את השבת! ביום ראשון בעינים נוצצות מהתרגשות, פתחה את השקית והבינה מה זה בריאות שווה לכל.

מכתב תודה

מכתב תודה

`אתם עושים איתנו חסד עצום ומקלים עלינו ברכישת חלק מתרופות. ההקלה היא ממונית ולא רק....גם הרגשה טובה ומשמחת של עזרה בנשיאה בעול . אין לנו מילים. כי המילים לא יספיקו להביע את רחשי הלב.`

חיוך  =  בריאות

חיוך = בריאות

"המחקר נועד לבחון את השפעתם של רכיבים מסויימים על בריאותם של משתתפים צעירים, כאלו שאינם צורכים תרופות באופן קבוע. באמצעות המחקר, נוכל לקדם את הבריאות מגיל צעיר כדי שתוחלת חיים המתארכת, תהיה גם בריאה יותר".

שבועת הרופא

שבועת הרופא

"השבוע הם הגיעו אלי שוב", ממשיך הדוקטור. "בדקתי אותו, והוא צריך בדחיפות ליטול תרופה נוספת כדי לשמור על שגרת חיים ולהתגונן מפני סיבוכים צפויים. אני חייב לרשום לו את התרופה, אבל אני לא יכול!"

מקדימים תרופה

מקדימים תרופה

מהיום, כשאנשים טובים המגיעים לסניפים יציעו לתרום תרופות שנותרו בבית, נענה להם בשמחה. כן! יש לנו בהחלט מה לעשות עם התרופות!

הסיפור שמאחורי הפלואוריד במי השתיה

הסיפור שמאחורי הפלואוריד במי השתיה

בסופו של דיון סוער, הצביעו חברי הכנסת בעד החזרת הפלואריד למי השתיה. שר הבריאות חתם על התקנות למניעת עששת, ועמותת `בריאות שווה לכל` ציינה עוד כברת דרך במאבקה לקידום הבריאות השוויונית לכל המגזרים באוכלוסיה.

תרמו והיו שותפים בסיוע לבריאות שווה לכולם

התרומה מוכרת לצרכי מס לפי סעיף 46