"כשליש מהישראלים ויתרו לפחות על שירות רפואי אחד בשל קושי כלכלי; 43% מכלל הציבור חוששים שלא יוכלו לממן שירותים רפואיים שאינם כלולים בסל הבריאות, ו-13% מהציבור נאלצו לוותר על רכישת תרופות מרשם בשל מחירן הגבוה" - כך על-פי סקר ההסתדרות הרפואית בישראל ומכון גיאוקרטוגרפיה

עמותת 'בריאות שווה לכל' נוסדה כדי שהסטטיסטיקה הזו תיעלם. אסור שהיא תשפיע על שלוות חייהם של כל כך הרבה אנשים. קושי כלכלי, בשום אופן אינו יכול להוות מחסום בפני שירות רפואי נצרך. אנו, ב'בריאות שווה לכל', מחוייבים לעשות הכל כדי שכל אחד יוכל להגיע לאמצעים הרפואיים להם הוא נזקק.

במסגרת מחויבותנו לקהילה, אנו מזמינים כל אחד שנתקל בקושי במימון הטיפול או התרופה לה הוא זקוק, לפנות אלינו ואנו מתחייבים ללוות אותו עד למציאת פיתרון מושלם.

ב'בריאות שווה לכל', נסייע במידע חיוני ונכוון את הפונים למיצוי זכויותיהם מול הרשויות וביטוחי הבריאות למיניהם. לאחר מיצוי הזכויות, ככל שיידרש, ניתן יהיה לפנות לקבלת מימון מהעמותה.

'בריאות שווה לכל' מממנת טיפולים, תרופות וציוד רפואי, עבור מעוטי יכולת. בכך, מצילה העמותה את חייהם של הנזקקים לטיפול רפואי או תרופתי אותו אין ידם משגת.